Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

+8
maya
Lady of Iron
Weird.Kid
Ratoone
Mr.Colorful
Sherar
alyprofu
Sakana
12 participanți

In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Sakana Joi Aug 12, 2010 1:59 am

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Mie mi-ar placea foarte mult sa merg in Spania si in Anglia. Voi?
Sakana
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 33
Credite Credite : 1482

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de alyprofu Joi Aug 12, 2010 3:54 am

Mie in Spania la Barcelona sau Madrid .
alyprofu
alyprofu

Credite Credite : 61

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Sherar Joi Aug 12, 2010 6:10 am

America, NY. Living the dream!!
Sherar
Sherar
Moderator
Moderator

Credite Credite : 222

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Mr.Colorful Vin Aug 13, 2010 9:25 pm

Hmmm pai Anglia ,Spaina,America
Mr.Colorful
Mr.Colorful

Varsta Varsta : 113
Credite Credite : 149

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Vizitato Sam Aug 14, 2010 2:59 am

New York e logic. Very Happy
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Ratoone Sam Aug 14, 2010 4:24 am

Nicaieri! Sunt destule locuri frumoase la noi in tara...
Ratoone
Ratoone

Varsta Varsta : 29
Credite Credite : 667

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Weird.Kid Dum Aug 15, 2010 2:42 am

cred ca mi'as dori sa ajung in Franta/Paris.e nemaipomenit acolo.trebuie sa mergeti:>
Weird.Kid
Weird.Kid

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 10

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Sakana Dum Aug 15, 2010 2:56 am

am fost la Paris, nu e chiar asa de frumos cum se spune, foarte multe cladiri, putina vegetatie, toate podurile de pe Sena sunt facute cu grafitti, mi-a placut mult privelistea din Tour Eiffel, in rest nu e asa frumos cum se spune
Sakana
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 33
Credite Credite : 1482

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Lady of Iron Lun Aug 16, 2010 12:04 am

si eu vreau neaparat nsa vad Parisul si Egiptul!!!!

cum am vazut ca tot ati vorbit aici despre Spania.va spun tuturor ca va astept aici ,ii foarte frumos!!!!Wink
Lady of Iron
Lady of Iron

Varsta Varsta : 31
Credite Credite : 49

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Sakana Lun Aug 16, 2010 12:09 am

si eu as vrea sa merg in Egipt sa vad piramidele si sfinxul si valea regilor, am auzit de la cineva ca e nemaipomenit Egiptul, dar nu cred ca ma voi duce din cauza temperaturilor foarte mari
Sakana
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 33
Credite Credite : 1482

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Sherar Lun Aug 16, 2010 11:22 pm

Mie nu imi plac tarile care nu au anotimpurile delimitate bine. Adica tarile cu climat cald sau foarte rece in care ori e prea cald, ori e prea rece. Mi se pare ca e plictisitor sa ai un singur anotimp, sau 2.
Sherar
Sherar
Moderator
Moderator

Credite Credite : 222

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de maya Sam Oct 23, 2010 12:06 am

Eu mi-as dori sa merg in China, Japonia si Egipt.
avatar
maya

Credite Credite : 334

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Ratoone Sam Oct 23, 2010 1:06 am

Adevarul e ca mi-ar placea sa merg in Germania, dar nu vizitare, ci ca facultate si slujba.
Ratoone
Ratoone

Varsta Varsta : 29
Credite Credite : 667

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de meyryn Sam Oct 23, 2010 3:43 am

eu as vrea sa merg in Japonia (pana la urma tot ma duc eu mai devreme sau mai tarziu) si in Egipt , ador Egiptul mai ales muzeele si piramidele ...super
meyryn
meyryn

Varsta Varsta : 28
Credite Credite : 208

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de ZambetColorat Dum Oct 24, 2010 2:43 am

Eu mi'as dori sa merg in Anglia.

Aaaa si in Japonia. Tongue


Ultima editare efectuata de catre ZambetColorat in Dum Oct 24, 2010 2:44 am, editata de 1 ori
ZambetColorat
ZambetColorat

Varsta Varsta : 26
Credite Credite : 117

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Aℓℓε Dum Oct 24, 2010 3:37 am

pfff..unde sa m'ai ma duc!!
nu stiu..poate in China sau Anglia!!!
Aℓℓε
Aℓℓε

Varsta Varsta : 25
Credite Credite : 617

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de alinboss52 Dum Dec 26, 2010 2:25 am

In Romania si in Anglia!De Spania sunt satul! Very Happy
alinboss52
alinboss52

Varsta Varsta : 23
Credite Credite : 26

Sus In jos

Unde ati vrea sa mergeti in strainatate? Empty Re: Unde ati vrea sa mergeti in strainatate?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum