Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab

2 participanți

 :: Tech :: Apple

In jos

Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab Empty Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab

Mesaj Scris de Sakana Lun Mai 09, 2011 1:23 am

Care credeti ca este cea mai buna tableta dintre cele 2? Sunt destul de hotarat sa-mi iau o tableta si nu stiu ce sa aleg intre astea 2. Pana sa testez galaxy tab-ul ziceam ca ipadul este tableta suprema, dar nu mai cred asta. Ipad-ul are un pret destul de mare fata de galaxy tab (aproape dublu). Voi care credeti ca este mai bun? Dati-va cu parerea daca ati testat ceva sau daca ati auzit diverite informatii despre cele 2 tablete




Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab Ipad-2-black2_1707_generalIpad2 vs Samsung Galaxy Tab Samsung-galaxy-tab-1
Sakana
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 33
Credite Credite : 1482

Sus In jos

Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab Empty Re: Ipad2 vs Samsung Galaxy Tab

Mesaj Scris de Ingerash;x Mier Noi 09, 2011 3:52 pm

ooo , eu zik sati iei Ipad este mai sofisticat si mai folosit de intreaga lume si apropo este mult mult mai rezistent cu o zi decat samsung Rade Nu serios este mai bun Ipad-ul dar uh alegi eu ti-am dat o ideee
Ingerash;x
Ingerash;x

Varsta Varsta : 25
Credite Credite : 0

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: Tech :: Apple

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum