Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

5 participanți

In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de Sakana Lun Ian 31, 2011 7:00 pm

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati 10+lucruri+despre+barbati


1. Barbatii detesta orice fel de par pe corpul femeii, exceptand capul.
2. Cel mai greu dans pentru noi este cel lent, blues.
3. Preferan sa spele vasele decat sa dam cu aspiratorul sau sa calcam haine.
4. Urasc sa cumpere flori, dar o facem din comoditate, deoarece nu avem alte idei de cadouri.
5. Barbatii pun atitudinea pe primul loc, apoi aspectul fizic, cand e vorba de posibile viitoare iubite.
6. Se simt umiliti atunci cand o a treia persoana (de exemplu, mama lui) afla de problemele lui in cuplu.
7. Parul de lungime medie mi se pare mai sexy decat parul lung sau scurt.
8. Barbatii urasc ca iubita sa se imprieteneasca la catarama cu prietenii lor. Pentru ea, exista iubitele prietenilor.
9. Urasc sa-i tii la telefon cu orele.
10. Nu ne plac unghiile mai lungi de 5 mm.


Se mai pot adauga foarte multe Tongue
Sakana
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 33
Credite Credite : 1482

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de Aℓℓε Lun Ian 31, 2011 7:36 pm

''Urasc sa-i tii la telefon cu orele.''???
Rolling on the floor Acum stiu de ce se enerveaza varamiu , cand il sun Rade
Aℓℓε
Aℓℓε

Varsta Varsta : 25
Credite Credite : 617

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de mely.mela Vin Feb 04, 2011 3:57 am

mama mia....chiar nu stiam ...ei bine o sa tin minte pentru data viitoare...hehee Tare
mely.mela
mely.mela

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 147

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de ArsenalDanea Dum Iun 19, 2011 7:25 pm

Cred ca sunt mai multe Zack..nu doar 10 Rolling on the floor
ArsenalDanea
ArsenalDanea

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 0

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de Ingerash;x Sam Noi 12, 2011 2:56 am

Nu ne plac unghiile mai lungi de 5 mm.

Rade acum stiu de ce urla varumeu` ... cand vede o femeie cu unghile lungi Rade Rolling on the floor
Ingerash;x
Ingerash;x

Varsta Varsta : 25
Credite Credite : 0

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati Empty Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre barbati

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum