Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pareri si discutii

+5
Ratoone
paul_sorry
Mr.Colorful
Sherar
Sebby
9 participanți

In jos

Pareri si discutii Empty Pareri si discutii

Mesaj Scris de Sebby Dum Iul 18, 2010 12:44 am

Vodafone e numarul 1 in acest moment la promotiile latelefoane. Din pacate ar mai trebui sa se extinda la capitolul acoperire.
Sebby
Sebby

Credite Credite : 73

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de Sherar Dum Iul 18, 2010 3:46 am

Mai au de lucru pana sa ii ajunga pe cei de la Orange la nr de clienti. Dar macar sunt mai politicosi sa zic asa. Nu sunt atat de inganfati ca cei de la Orange si nici nu au aceleasi pretentii absurde .
Sherar
Sherar
Moderator
Moderator

Credite Credite : 222

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de Mr.Colorful Sam Aug 07, 2010 4:48 am

Ce aveti mah Orange este cea mai puternica firam momentan si este cea mai buna ,nu mas baga pe altceva nici mort ,iubesc Orange
Mr.Colorful
Mr.Colorful

Varsta Varsta : 113
Credite Credite : 149

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de paul_sorry Lun Aug 23, 2010 6:03 pm

BumBlee a scris:Ce aveti mah Orange este cea mai puternica firam momentan si este cea mai buna ,nu mas baga pe altceva nici mort ,iubesc Orange


Asa am gandit si eu cand a venit taicameo sa imi spuna ca toata firma(am abonament pe firma) se schimba de pe orange pe vodafone.Dar acum la dupa mai bine de un an de cand am facut schimbarea vad ca pe vodafone imi merge mai bine(mai multe minute si mesaje) la un cost mai mic decat la fostul abonament orange.
paul_sorry
paul_sorry

Credite Credite : 110

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de Ratoone Mier Aug 25, 2010 2:12 am

Am vazut ca sunt destul de multi cei care folosesc telefoane pe orange (majoritatea prietenilor mei sunt pe orange). S-ar putea ca, pana la urma, sa fie destul de scumpe abonamentele. Am un abonament cu 4 euro, am 200 de minute in retea si 40 nationale.
Ratoone
Ratoone

Varsta Varsta : 29
Credite Credite : 667

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de revox Sam Sept 25, 2010 4:22 am

Eu am un abonament tare, 2 numere care le-am la favorite( pot pune doar două ), am minute și mesaje infinte să vorbesc sau să trimit în cazul mesajelor, nu e cine știe ce de scump, adică maică-mea la făcut, eu nu țin cont de bani.

ASTA PE ORANGE!

Pe vodafone nu mi-a plăcut!

Vă zic de ce, într-o lună aveam 30 de apeluri date doar și la factură au apărut 90 cam așa, puse de ei la un singur număr că cică ași fi apelat de 60 de ori, și când m-am dus la firmă, lăsasem mobilul acasă( la vodafone la firmă m-am dus ), era casa goală, doar eu aveam cheie că mama și tata erau cu mine și când m-am întors ciudat ! Încă 20 de apeluri în plus, fără să apelez!
revox
revox

Credite Credite : 518

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de Sherar Mar Oct 12, 2010 7:36 pm

Se pot pune 3 nr fav. Eu am avut 3 numere favorite cand aveam vechiul meu abonament.

La abonament de 6 euro am 400 minute in Orange, 100 minute in afara retelei si 100 mesaje. Eu sunt multumit...
Sherar
Sherar
Moderator
Moderator

Credite Credite : 222

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de alinboss52 Dum Dec 26, 2010 2:22 am

Eu iau mereu o cartela!Cand se termina una iau alta
alinboss52
alinboss52

Varsta Varsta : 23
Credite Credite : 26

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de geo ;x Dum Apr 10, 2011 2:55 am

TOt cosmote'u ramane Happy baza :>
geo ;x
geo ;x

Varsta Varsta : 28
Credite Credite : 32

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de k1ll.Zorr Dum Apr 10, 2011 3:17 am

Mr.Colorful a scris:Ce aveti mah Orange este cea mai puternica firam momentan si este cea mai buna ,nu mas baga pe altceva nici mort ,iubesc Orange
nu prea cred cea mai buna firma din lume la telefonie mobila este Vodafone!
k1ll.Zorr
k1ll.Zorr

Varsta Varsta : 30
Credite Credite : 86

Sus In jos

Pareri si discutii Empty Re: Pareri si discutii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum